Informacje o Firmie

Firma  MER ASERT  powstała w połowie 2005 roku na bazie wcześniejszych wieloletnich doświadczeń w branży. W sposób szczególny, chcemy pokazać ofertę wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, gdzie oczekiwany jest profesjonalizm i szybkie działanie. A to wszystko po to, aby do każdego wnętrza, charakteru obiektu, przeznaczenia pomieszczenia zaproponować produkt najlepszy, w pełni realizujący potrzeby klienta. Nie kierujemy się niczym innym.
 
Nie prowadzimy niezdrowej rywalizacji, nie pokonujemy konkurencji najniższą ceną, lecz dajemy dokładnie to czego oczekujesz.

Dlatego w naszej ofercie jest wszystko to, co jest niezbędne abyśmy mogli odnieść sukces wynikający z zadowolenia klienta.

Uważnie obserwujmy rynek i jego potrzeby. Od lat nasz klient to firma, instytucja oraz realizacje na największych budowach – inwestycjach.

Mamy wystarczająco dużo wiedzy, aby urzeczywistnić każde oczekiwania, te śmiałe i te najtrudniejsze. Dostarczamy produkty do obiektów gdzie inni nie znajdują rozwiązań. To cieszy

Robimy wszystko, aby nasza rodzina klientów ciągle się rozrastała. Aby każdy pierwszy kontakt budował relacje na przyszłość, dla dobra współpracy. To nasza największa siła. Takie relacje tworzą wyjątkową bliskość i potrzebę realizacji produktów dla kolejnych obiektów właśnie przez naszą firmę. Poznaliśmy kamień filozoficzny współpracy. To szczególna umiejętność, o której wiedzą nasi klienci. To powoduje, że jeżeli zaczynasz współpracę z MER ASERT, to nigdy nie będziesz szukał innego partnera do współpracy. Bo to, co otrzymujesz, otrzymasz, wykracza poza standardową obsługę.

Wraz z najlepszymi produktami pozostawiamy wyjątkowe relacje. W każdej chwili będziesz mógł do tego wrócić, skorzystać z rady i informacji. Naprawdę, nic nie sprawia nam większej radości…
 
 
   
Pozostaję do dyspozycji
    
Roman Mięczkowski – właściciel

Strona główna  |  Firma  |  Produkty  |  Kontakt

© 2010 Mer Asert. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio